Зіткнення потягів у Пакистані: десятки загиблих і постраждалих

03.11.2016 13:00

Зіткнення потягів у Пакистані: десятки загиблих і постраждалих

Аварія могла статися через несправність сигнальної системи. Пошкоджено принаймні три вагони. 45 осіб доставлено в лікарню, п'ятеро з них - в критичному стані. До розбирання уламків залучені рятувальники та військові. Для того щоб розрізати і прибрати перевернуті вагони з колій, залучена важка техніка. Рух усіх потягів між Карачі і іншою частиною країни призупинено.

Щонайменше 18 людей загинули і понад 40 було поранено, коли два пасажирські потяги зіткнулися вранці четверга, 3 листопада, неподалік залізничної станції Ланді Карачі в Пакистані, передає NEWSru.com.

Свідки із жахом спостерігали, як експрес з Мултана протаранив швидкий поїзд з Лахора, що стояв на платформі. Аварія сталася дуже швидко, пише з посиланням на очевидців Dawn, після цього лунали тільки крики замкнених у вагонах людей.

За словами радника головного міністра з питань праці Саїда Гані, залізничники могли помилково дати потягу зелений сигнал. В обох потягах могли перебувати до 1000 пасажирів.

Tribuneпише, що аварія могла статися через несправність сигнальної системи. За даними видання, було пошкоджено принаймні три вагони. 45 осіб доставлено в лікарню, п'ятеро з них - в критичному стані. До розбирання уламків залучені рятувальники та військові. Для того щоб розрізати і прибрати перевернуті вагони з колій, залучена важка техніка. Рух усіх потягів між Карачі і іншою частиною країни призупинено.

Pakistan Todayнаводить слова федерального міністра залізниць Хаваджа Саада Рафіка, який заявив, що безпосередньо керує усуненням наслідків катастрофи. За його словами, для встановлення причин події буде проведено незалежне розслідування.

Преса сходиться на думці, що аварії на залізничному транспорті є звичайною справою в Пакистані. Тисячі кілометрів шляхів залишилися в країні з часів британської колонізації. В останні десятиліття залізниці прийшли в занепад через корупцію, погане управління і брак інвестицій.

Попередня аварія сталася у вересні, коли чотири людини загинули внаслідок зіткнення пасажирського поїзда з вантажним потягом в Мултані. У минулому році в Белуджистані у потяга під час спуску з гори відмовили гальма, це спричинило 19 смертей. У тому ж році 17 осіб загинули, коли спеціальний військовий поїзд впав у канал внаслідок обвалення моста.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus