ЗМІ: батьки Плотницького померли від отруєння грибами

21.09.2016 16:00

ЗМІ: батьки Плотницького померли від отруєння грибами

Батьки ватажка луганських сепаратистів Ігоря Плотницького померли через отруєння грибами в російському Воронежі. У повідомленні сказано, що 18 вересня ця інформація з'явилася в українських соцмережах і ЗМІ, а пізніше її підтвердили власні джерела видання. Видання зазначає, що офіційні органи луганських сепаратистів відмовилися коментувати цю інформацію.

Батьки ватажка луганських сепаратистів Ігоря Плотницького померли через отруєння грибами в російському Воронежі.

Про це повідомляє видання "РИА Воронеж".

У повідомленні сказано, що 18 вересня ця інформація з'явилася в українських соцмережах і ЗМІ, а пізніше її підтвердили власні джерела видання.

За їхніми даними, батьків Плотницького госпіталізували в лікарню з симптомами отруєння у другі вихідні вересня. Незабаром пенсіонерів перевезли в московську лікарню, де вони померли через кілька днів.

Видання зазначає, що офіційні органи луганських сепаратистів відмовилися коментувати цю інформацію.

Батьки Плотницького виїхали в Росію з селища Кельменці Чернівецької області влітку 2014 року – після того, як син очолив самопроголошену "ЛНР".

Зазначимо, вранці 6 серпня в Луганську замах було скоєно на самого Плотницького - його машину підірвали. Спікер адміністрації президента з питань АТО Олександр Мотузяник заявив, що українська сторона не причетна до замаху на ватажка бойовиків "ЛНР".

Плотницького було госпіталізовано в одну з лікарень Луганська.

Увечері 6 серпня російські ЗМІ з посиланням на джерело в лікарні Луганська повідомляли, що Плотницький під час замаху був тяжко контужений, але його життю ніщо не загрожує.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus