ЗМІ дізналися, куди влаштується працювати Обама після президентства

26.10.2016 10:00

ЗМІ дізналися, куди влаштується працювати Обама після президентства

"В умовах, коли йому залишилося пробути на посаді президента менше трьох місяців, Обама готується до того, що він буде робити після того, як залишить Білий дім. Досить імовірно, що він буде тісно пов'язаний з Силіконовою долиною", - уточнює The New York Times. Як приклад, газета посилається на інтерес Обами до космічного корабля Dragon компанії SpaceX.

Президент США Барак Обама, завершивши службу на посту глави держави 20 січня, може почати роботу в сфері високих технологій, пише The New York Times.

Видання зазначає, що пов'язані з Обамою особи "в останній рік здійснили близько 10 поїздок у центри розвитку високих технологій в штаті Каліфорнія з тим, щоб допомогти йому планувати майбутнє".

"В умовах, коли йому залишилося пробути на посаді президента менше трьох місяців, Обама готується до того, що він буде робити після того, як залишить Білий дім. Досить імовірно, що він буде тісно пов'язаний з Силіконовою долиною", - уточнює The New York Times.

Як приклад, газета посилається на інтерес Обами до космічного корабля Dragon компанії SpaceX, який президент оглянув в Університеті Піттсбурга.

Обама також висловлювався в підтримку того, щоб "уряд і приватний бізнес співпрацювали в організації пілотованого польоту на Марс до 2030 року".

Газета додає, що "співробітники апарату Білого дому відмовляються висловлювати припущення щодо того, чим буде займатися Обама після 20 січня". Однак, за словами екс-помічника глави держави Філа Ларсона, його колишній начальник - "президент, який дійсно цікавиться технологічними новинками".

Раніше журнал Wired опублікував онлайн номер, який створювався під редакцією Обами. Головні теми, які обговорили Wired і Обама - розвиток штучного інтелекту, його вплив на майбутнє ринку праці і серіал "Star Trek".

Вибори нового президента США пройдуть 8 листопада 2016 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus