ЗМІ: Добкін-молодший проігнорував тест на наркотики і придумав, як перебувати у Раді, не перебуваючи там

04.11.2016 10:00

ЗМІ: Добкін-молодший проігнорував тест на наркотики і придумав, як перебувати у Раді, не перебуваючи там

Депутати припускають, що скандальний політик міг забути свою електронну картку у пульті для голосування, або зробив це навмисне. Єгор Соболєв з "Самопомочі" назвав свого колегу прогульником і брехлом. В "Опоблоці" причин відсутності Дмитра Добкіна не коментують. Відмовився від пояснень і його старший брат Михайло.

Народний депутат Дмитро Добкін, який нещодавно був помічений у дивній поведінці під час засідання Верховної Ради, пропустив два робочих дні в парламенті. Добкін проігнорував свою обіцянку здати тест на наявність у крові наркотичних засобів і вимкнув свій мобільний телефон, повідомляє ТСН.

Щоправда, на сайті Верховної Ради у списку електронної реєстрації Дмитро Добкін значиться як присутній.

Інші депутати припускають, що скандальний політик міг забути свою електронну картку у пульті для голосування, або зробив це навмисне.

Єгор Соболєв з "Самопомочі" назвав свого колегу прогульником і брехлом.

В "Опоблоці" причин відсутності Дмитра Добкіна не коментують. Відмовився від пояснень і його старший брат Михайло.

Нагадаємо, в Мережі з'явилося відео, на якому народний депутат Дмитро Добкін під час засідання парламенту замовляє тур за 135 тисяч євро на шістьох чоловік, після чого ховається за колону, запиває там щось водою та повертається в своє крісло з дивним виразом обличчя.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus