ЗМІ: морські сили Єгипту вже витягли 110 тіл загиблих мігрантів із затонулого судна

23.09.2016 19:00

ЗМІ: морські сили Єгипту вже витягли 110 тіл загиблих мігрантів із затонулого судна

Кількість загиблих мігрантів біля берегів Єгипту у Середземному морі досягла 110 осіб після того, як військово-морські сили Єгипту витягли з води ще 59 тіл. Єгипетська влада очікує на знаходження більшої кількості тіл у найближчі години. Човен, який перекинувся у середу, 21 вересня, перевозив мігрантів багатьох національностей у напрямку Італії.

21 вересня біля берегів Єгипту затонуло судно з кількома сотнями мігрантів. Переповнене нелегалами - вихідцями з Судану, Сирії, Сомалі, Еритреї та Єгипту - невелике судно затонуло неподалік єгипетського міста Рашид. Про це повідомляє єгипетське видання Ahram.

Плавзасіб, який перевернувся в середу, 21 вересня, перевозило мігрантів багатьох національностей в напрямку Італії. Очевидці оцінюють, що на ньому перебувало близько 450 мігрантів, хоча плавзасіб був придатний до перевезення не більш як 150 осіб.

Всього було врятовано 164 людини, включаючи чотирьох членів екіпажу. Серед врятованих - 117 мігрантів з Єгипту і 43 мігранти з інших країн.

Кількість загиблих мігрантів біля берегів Єгипту в Середземному морі станом на 23 вересня досягло 110 осіб після того, як військово-морські сили Єгипту витягли з води ще 59 тіл. Серед жертв багато дітей і жінок.

Єгипетська влада очікує, що ще більшу кількість тіл буде знайдено в найближчі години.

Як свідчать врятовані, після того як плавзасіб затонув, вони перебували у воді протягом семи годин до того, як їх знайшли.

У четвер прокурори Єгипту винесли постанову про арешт і затримання чотирьох членів екіпажу на період чотирьох днів до закінчення розслідування за звинуваченнями в торгівлі людьми, протиправній загибелі і травмуванні людей, а також використанні рибальського судна не за призначенням.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus