ЗМІ назвали кращі фільми і шоу для наркоманів

11.02.2017 19:00

ЗМІ назвали кращі фільми і шоу для наркоманів

Видання Fader опублікувало список кращих фільмів і шоу сервісу Netflix для наркоманів. Всього до збірки потрапило 17 проектів. Очолила рейтинг документальна стрічка німецького режисера Вернера Херцога "У саме пекло" 2016 року. Режисер досліджує феномен вулканів, супроводжуючи в експедиції вченого Клайва Оппенгеймера.

Видання Fader опублікувало список кращих фільмів і шоу сервісу Netflix для наркоманів. Всього до збірки потрапило 17 проектів.

Очолила рейтинг документальна стрічка німецького режисера Вернера Херцога "У саме пекло" 2016 року. Режисер досліджує феномен вулканів, супроводжуючи в експедиції вченого Клайва Оппенгеймера.

Другу сходинку посідає четвертий епізод серіалу "Простіше простого" американського кінематографіста Джо Сванберга - представника піджанру "мамблкор", який характеризується натуралізмом і природністю діалогів.

Замикає трійку лідерів шоу "Дивна дружба" від видання National Geographic, в центрі сюжету якого прихильність, що виникла між особинами різних видів, наприклад, між черепахою і дитинчам бегемота.

В добірку також увійшли такі проекти, як науково-фантастична картина "Муха" 1958 року народження, підлітковий ромком "Ліззі Магуайер", драма "Домішка", трилер братів Коен "Бартон Фінк" і телепрограма "Сутінкова зона".

Раніше журнал The Rolling Stone склав рейтинг з 20 кращих фільмів 2016 року. Перше місце в списку посів мюзикл "Ла-Ла Ленд" з Райаном Гослінгом і Еммою Стоун, світова прем'єра якого відбулася в серпні 2016 року. У січні 2017 мюзикл "Ла-Ла Ленд" завоював одразу сім "Золотих глобусів".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus