ЗМІ опублікували рейтинг країн з найдешевшим бензином

23.10.2016 20:00

ЗМІ опублікували рейтинг країн з найдешевшим бензином

Бензин А-95 за найнижчою ціною можна купити в Венесуелі, де один літр пального коштує один цент. На другому місці опинилася Саудівська Аравія - 24 цента. У трійку країн з найдешевшим бензином також увійшов Іран з ціною 0,34 долара за літр. Найдорожчий бензин у світі продають у Гонконзі (1,87 долар/л), Норвегії (1,78 долар/л) і Нідерландах (1,68 долар/л).

Бензин А-95 за найнижчою ціною можна купити в Венесуелі, де один літр пального коштує один цент. На другому місці опинилася Саудівська Аравія - 24 цента.

Про це повідомляє news.finance.

У трійку країн з найдешевшим бензином також увійшов Іран з ціною 0,34 долара за літр.

Найдорожчий бензин у світі продають у Гонконзі (1,87 долар/л), Норвегії (1,78 долар/л) і Нідерландах (1,68 долар/л). В Індії вартість бензину становить п'яту частину щоденного доходу жителів країни.

Відзначимо, ціна скрапленого газу на заправках переступила позначку 13 гривень за літр, нагадує ZiK.

"Через зниження поставок з Бєларусі та Росії зберігається брак зрідженого газу. В Україні почали завозити паливо з Литви та Єгипту. У серпні його дефіцит становив близько чверті місячного споживання - 30 тисяч тонн. У вересні брак зменшилася до 1/6 споживання. Споживання пропан-бутану восени також поступово скорочується, тому що люди менше їздять, ніж влітку", - сказав заступник директора науково-технічного центру "Психея" Геннадій Рябцев.

Відзначимо, Шебелинський газопереробний завод почав виробництво бензину марки А-95, що відповідає європейському стандарту екологічності Євро 5.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus