ЗМІ опублікували записи розмов, які можуть свідчити, що депутати звітують Коломойському

04.03.2016 11:00

ЗМІ опублікували записи розмов, які можуть свідчити, що депутати звітують Коломойському

Журналісти опублікували записи телефонних розмов, які можуть свідчити про те, що олігарх Ігор Коломойський впливає на ухвалення рішень у парламенті. На опублікованих журналістами спільного проекту "Радіо Свобода" і телеканалу UA:Перший "Схеми" записах людина з голосом, схожими на голос Коломойського, спілкується з людьми, чиї голоси нагадують голоси депутатів.

Журналісти опублікували записи телефонних розмов, які можуть свідчити про те, що олігарх Ігор Коломойський впливає на ухвалення рішень у парламенті.

На опублікованих журналістами спільного проекту "Радіо Свобода" і телеканалу UA:Перший "Схеми" записах людина з голосом, схожими на голос Коломойського, спілкується з людьми, чиї голоси нагадують голоси депутатів Андрія Іванчука, Сергія Льовочкіна та Сергія Міщенка.

Одна з розмов відбувається 29 грудня 2014 року. Тоді Верховна Рада розглядала незручний для Коломойського законопроект про акціонерні товариства. Чоловіки, чиї голоси нагадують голоси Коломойського та Іванчука, розмовляють про настрої серед депутатів.

Журналістам "Схем" Коломойський заявив, що можливість обговорення такої теми по телефону "малоймовірна".

"Мене не цікавлять законопроекти, які впливають чи можуть вплинути на мій бізнес. Мій бізнес ніяк не пов’язаний із законопроектами, які працюють в Україні. Іванчука звинувачували вже в усіх смертних гріхах, крім крові християнських немовлят. Немає сенсу коментувати це", - сказав олігарх.

У свою чергу, Іванчук не виключає спілкування з Коломойським, коли той був на посаді голови ОДА. Однак депутат запевняє, що законопроектів з олігархом не обговорював.

На іншому аудіозаписі телефонної розмови чути, що двоє чоловіків обговорюють тих, хто проголосував за незручний для Коломойського закон. Журналісти зазначають, що на записі можна впізнати голос одного з лідерів "Опозиційного блоку" в парламенті Сергія Льовочкіна.

На аудіозаписі ще однієї телефонної розмови, яка відбулася того ж таки дня, голос, схожий на Коломойського, сварить депутата, голос якого дуже схожий на позафракційного депутата Сергія Міщенка. Депутат виправдовується тим, що його не попереджали, як голосувати.

Народний депутат від "Самопомочі" Вікторія Войціцька стверджує, що у 2014 році Іванчук як голова комітету блокував розгляд законопроекту про акціонерні товариства.

Нагадаємо, 19 березня 2015 року Верховна Рада схвалила в цілому урядовий законопроект №2273. Згідно з цим законом, Кабмін зміг контролювати компанію "Укрнафта", 51% акцій якої належить "Нафтогазу", а 42% акцій - структурам групи "Приват" бізнесмена Ігоря Коломойського. Через маніпуляції із законами раніше компанією керували пов'язані з мільярдером особи.

Після цього 22 березня бійці невідомого батальйону забарикадувалися в будівлі "Укрнафти" і почали обгороджувати будинок залізним парканом.

Скандал навколо "Укртранснафти" став однією ланкою з цілого ланцюжка подій, що призвели до гучної відставки Коломойського.

30 грудня 2015 року Яценюк повідомив, що "Укрнафта" виплатила 1,77 млрд грн дивідендів до держбюджету.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus