ЗМІ: Пентагон попросив владу США збільшити контингент в Іраку перед штурмом Мосула

22.09.2016 10:00

ЗМІ: Пентагон попросив владу США збільшити контингент в Іраку перед штурмом Мосула

Пентагон просить владу США направити до Іраку додатково ще 500 військовослужбовців для операції зі звільнення Мосула від бойовиків терористичного угрупування "Ісламська держава", повідомляє газета The Wall Street Journal з посиланням на американських чиновників. Видання зазначає, що у вересні в Ірак з США вже було направлено близько 400 осіб для участі в операції зі звільнення Мосула.

Пентагон просить владу США направити до Іраку додатково ще 500 військовослужбовців для операції зі звільнення Мосула від бойовиків терористичного угрупування "Ісламська держава", повідомляє газета The Wall Street Journal з посиланням на американських чиновників.

Видання зазначає, що у вересні в Ірак з США вже було направлено близько 400 осіб для участі в операції зі звільнення Мосула. В даний час в країні офіційно розміщено 4400 американських військовослужбовців. Але, на думку військового відомства, для допомоги в штурмі Мосула військам міжнародної коаліції на чолі зі США і іракської армії необхідні додаткові сили. Вирішальна фаза операції запланована на середину жовтня.

За даними WSJ, президент США Барак Обама поки не був ознайомлений з ініціативою військового відомства.

У Білому домі раніше заявляли, що американські військові в Іраку не беруть участь безпосередньо в боях, а виступають в якості радників. У той же час наголошувалося, що вони озброєні і можуть чинити опір на поле бою.

У березні спецпосланець президента США при коаліції по боротьбі з ІД Бретт Макгерк повідомив про початок операції зі звільнення Мосула іракською армією.

Друге за величиною місто Іраку Мосул знаходиться під контролем ІД з червня 2014 року. У середу, 22 вересня, іракські військові оточили місто Шергат, розташоване в 100 кілометрах на південь від Мосула.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus