ЗМІ: Пентагон вважає, що ймовірність війни з Росією висока

07.10.2016 13:00

ЗМІ: Пентагон вважає, що ймовірність війни з Росією висока

Начальник штабу американських сухопутних військ Марк Міллі на семінарі в Пентагоні заявив про високу ймовірність масштабної війни між Сполученими Штатами Америки та Росією. Міллі сказав, що такий військовий конфлікт "практично гарантований". Командування військ США зазначило, що є також висока ймовірність конфлікту з Китаєм.

Начальник штабу американських сухопутних військ Марк Міллі на семінарі в Пентагоні заявив про високу ймовірність масштабної війни між Сполученими Штатами Америки та Росією.

Про це пише The Independent.

Міллі сказав, що такий військовий конфлікт "практично гарантований".

Заступник начальника штабу армії США Джозеф Андерсон заявив, що Америка стикається із загрозою з боку агресивно налаштованих держав. "На кого це схоже? На Росію?" - сказав він.

Командування військ США зазначило, що є також висока ймовірність конфлікту з Китаєм.

Як сказав генерал Вільям Хікс, технологічні досягнення Росії і Китаю змусили США підготуватися до насильства, якого армія Сполучених Штатів не бачила з часів війни в Кореї.

Генерал вважає, що звичайний конфлікт в найближчому майбутньому буде смертоносним і швидким.

Нагадаємо, 10 вересня глава МЗС РФ Сергій Лавров і держсекретар США Джон Керрі в ході переговорів, що тривали більше 14 годин, погодили пакет заходів щодо Сирії. Однією з досягнутих домовленостей стало перемир'я з 12 вересня.

Перемир'я було порушено обстрілом колони гуманітарного конвою. США звинувачують в інциденті російських військових, призупинили контакти з Росією щодо Сирії і не виключають накладення нових санкцій.

У свою чергу Росія розгорнула систему ППО в Сирії, погрожує збивати американські ракети в Сирії і хвалиться випробуванням новітньої Х-101.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus