ЗМІ: Північна Корея втратила одну зі своїх субмарин

12.03.2016 11:00

ЗМІ: Північна Корея втратила одну зі своїх субмарин

КНДР на початку цього тижня втратила зв'язок з одним із своїх підводних човнів.Про це повідомляє CNN з посиланням на військові джерела в США. Відзначається, що підводний човен знаходився біля східного узбережжя КНДР, коли судно зупинилося. Після цього США протягом кількох днів таємно спостерігали, як північнокорейський флот займається пошуками зниклої субмарини.

КНДР "загубила" одну із своїх субмарин - ЦН КНДР на початку цього тижня втратила зв'язок з одним із своїх підводних човнів.Про це повідомляє CNN з посиланням на військові джерела в США.

Відзначається, що підводний човен знаходився біля східного узбережжя КНДР, коли судно зупинилося.

Після цього США за допомогою супутників-шпигунів, авіації і флоту протягом кількох днів таємно спостерігали, як північнокорейський флот займається пошуками зниклої субмарини.

У США не знають, що в підсумку сталося з судном - його віднесло течією або воно затонуло, однак вважають, що підводний човен отримав якусь поломку під час навчань.

Раніше повідомлялось, що лідер КНДР Кім Чен Ин на зустрічі з вченими і технічними фахівцями оборонної науки закликав їх до проведення нових ядерних випробувань.

Нагадаємо, влада КНДР погрожує розпочати наступ на Сполучені Штати і Південну Корею після початку військових навчань в регіоні. Північнокорейські військові заявляють, що "попереджуючий ядерний удар правосуддя" буде завдано згідно із спеціальним указом командування армії країни.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus