ЗМІ: Пушилін написав Суркову з пропозицією розділити Україну на три частини

03.11.2016 15:00

ЗМІ: Пушилін написав Суркову з пропозицією розділити Україну на три частини

Представник "ДНР" на переговорах контактної групи в Мінську Денис Пушилін хоче, аби Україну було розділено на три частини, підпорядковані Росії. Про це стало відомо з e-mail Пушиліна до помічника президента Росії Владислава Суркова, який оприлюднив журналіст "Радіо Свобода" Крістофер Міллер у своєму аккаунті в Twitter.

Представник "ДНР" на переговорах контактної групи в Мінську Денис Пушилін хоче, аби Україну було розділено на три частини, підпорядковані Росії.

Про це стало відомо з e-mail Пушиліна до помічника президента Росії Владислава Суркова, який оприлюднив журналіст "Радіо Свобода" Крістофер Міллер у своєму аккаунті в Twitter.

Кореспондент зазначив, що цей лист Пушилін надіслав Суркову 12 січня 2016 року.

"Пушилін мріє розділити України на дві чи три частини: Новоросію, Малоросію та Галичину", - наголосив Міллер.

Нагадаємо, організація українських хакерів "КіберХунта" заявила, що зламала переписку помічника президента РФ Володимира Путіна Владислава Суркова.

Хакери стверджують, що опубліковані документи - це план по дестабілізації України, який був у дипломатичному листуванні Суркова з його помічником Карповим П. Н., який для конспірації підписує документи псевдонімом Павлов Микола Миколайович. Цього Карпова раніше Надія Савченко дізналася як одного з її викрадачів.

Документи відповідають документам, які Служба безпеки України вилучала у організаторів проросійського сепаратистського руху на Закарпатті.

Міністерство юстиції може долучити до своїх міжнародних позовами проти РФ документи, які українські хакери нібито отримали, зламавши електронну пошту помічника президента РФ Владислава Суркова.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus