ЗМІ РФ повідомляють про прибуття до Криму делегації з Італії, посол України закликає порушити кримінальну справу

14.10.2016 21:00

ЗМІ РФ повідомляють про прибуття до Криму делегації з Італії, посол України закликає порушити кримінальну справу

Велика делегація депутатів регіональних рад та представників ділового співтовариства Італії прибула в окупований Крим. Делегація прибула до Криму нічним авіарейсом. Офіційна частина візиту триватиме з 14 по 16 жовтня. До складу делегації увійшли 18 осіб, які представляють п'ять регіонів Італії: Венето, Лигурию, Ломбардію, Тоскану, Емілію-Романью.

Велика делегація депутатів регіональних рад та представників ділового співтовариства Італії прибула в окупований Крим.

Посол України в Італії закликає відкрити кримінальну справу проти італійських політиків

Про це повідомив голова правління фонду "Ялтинський міжнародний економічний форум", співголова загальноросійської громадської організації "Ділова Росія" Андрій Назаров, передає "РИА Новости".

"Делегація в повному складі благополучно прибула в Крим. Їм очікує насичена програма: зустрічі з першими особами Республіки Крим і Севастополя, підписання угод, ділові переговори, знайомство з роботою підприємств і реалізованими в Криму бізнес-проектами", - сказав Назаров.

Делегація прибула до Криму нічним авіарейсом. Офіційна частина візиту триватиме з 14 по 16 жовтня. До складу делегації увійшли 18 осіб, які представляють п'ять регіонів Італії: Венето, Лигурию, Ломбардію, Тоскану, Емілію-Романью.

Поїздка організована фондом "Ялтинський міжнародний економічний форум" спільно з "урядом" Криму.

Посол України в Італії закликає відкрити кримінальну справу проти італійських політиків

Україна повинна відкрити кримінальну справу проти групи італійських політиків, які поїхали до окупованого Крим.

Про це заявив посол України в Італії Євген Перелигін в ефірі "112 Україна".

За словами українського дипломата, цей візит - візит не італійської делегації, а групи місцевих депутатів і місцевих бізнесменів, які належать до однієї маргінальної партії Lega Nord (Ліга Півночі), яка виступає за незалежність і велику автономізації півночі Італії.

"Усі члени цієї партії і місцеві політики намагаються використовувати будь-який привід для того, щоб продемонструвати свою незалежність від дій уряду, від європейської політики. І один з таких елементів - це візит цієї групи до Криму в ці дні", - зазначив Перелигін.

Уряд Італії звернувся до групи з листом і повідомив усіх членів про недоречність візиту у зв'язку з санкціями ЄС. А в день, коли вся група їхала, парламент Італії уп'яте відмовився підтримати резолюцію Lega Nord про скасування санкцій проти Росії.

"Ми зробили все можливе політико-дипломатичними засобами. Я направив відповідні пропозиції і вважаю, що Україна повинна відреагувати рішуче. Тобто, відкрити кримінальне провадження проти порушників нашого законодавства, а вся італійська група, вона порушувала, в першу чергу, українське законодавство. Відкрити таку кримінальну справа, довести справу до суду", - додав посол.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus