ЗМІ: Росія навмисно ізолює журналіста Сущенка

08.10.2016 20:00

ЗМІ: Росія навмисно ізолює журналіста Сущенка

Росія навмисно ізолює заарештованого журналіста "Укрінформу" Романа Сущенка, допуск консула України до нього призначено аж на 14 жовтня. Про це повідомив співрозмовник, знайомий з ходом переговорів. РФ робить все, щоб Сущенка не зміг побачити жоден представник держави Україна протягом двох тижнів.

Росія навмисно ізолює заарештованого журналіста "Укрінформу" Романа Сущенка, допуск консула України до нього призначено аж на 14 жовтня. Про це повідомив співрозмовник, знайомий з ходом переговорів, передає УНІАН.

"Росія продовжує ізолювати Романа Сущенка. Через міжнародний тиск та розголос росіяни начебто погодились на допуск консула України до Романа, але це може відбутись не раніше 14 жовтня", - зазначив він.

Співрозмовник агенства наголосив, що таким чином РФ робить все, щоб Сущенка не зміг побачити жоден представник держави Україна протягом двох тижнів.

Нагадаємо, власного кореспондента "Укрінформу" в Парижі Сущенка було затримано у Москві за звинуваченням у шпигунстві. Російська влада назвала його "полковником Головного управління розвідки Міноборони України" і взяла під арешт на два місяці.

До нього досі не допустили українського консула.

Україна вимагає негайного звільнення затриманого в РФ українського журналіста та відповідної реакції від ОБСЄ, РЄ та інших структур.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus