ЗМІ: Шимон Перес не дозволив Нетаньяху почати війну з Іраном

01.10.2016 16:00

ЗМІ: Шимон Перес не дозволив Нетаньяху почати війну з Іраном

Якби президент Ізраїлю Шимон Перес не завадив, прем'єр-міністр Беньямін Нетаньяху завдав би удару по Ірану і його ядерних об'єктах. Про це пише Jerusalem Post, зазначаючи, що про це ізраїльський лідер сказав ексклюзивно виданню ще два роки тому під час інтерв'ю. Журналісти видання зустрілися з ним у Peres Center for Peace в Яффі 24 серпня, 2014 року.

Якби президент Ізраїлю Шимон Перес не завадив, прем'єр-міністр Беньямін Нетаньяху завдав би удару по Ірану і його ядерних об'єктах. Про це пише Jerusalem Post, зазначаючи, що про це ізраїльський лідер сказав ексклюзивно виданню ще два роки тому під час інтерв'ю, передає DT.ua.

Журналісти видання зустрілися з ним у Peres Center for Peace в Яффі 24 серпня, 2014 року.

На прохання назвати своє найбільше політичне досягнення, Перес відповів: "Я не дозволив Нетаньяху атакувати Іран".

"Я не хочу вдаватися в деталі, але я можу сказати, що він був готовий почати атаку, і зупинив його. Я сказав йому, що наслідки будуть катастрофічними", - додав Перес. При цьому, він заборонив виданню публікувати це його зінання до його смерті.

Перес помер в ніч на 28 вересня на 94-му році життя. Шимон Перес займав майже всі головні державні посади в Ізраїлі: відпрацював два терміни на посаді прем'єр-міністра, кілька разів очолював міністерство оборони Ізраїлю, міністерство фінансів, міністерство зв'язку, МЗС, МВС та інші відомства. З 2007 по 2014 рік Перес займав пост президента країни.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus