ЗМІ: США і Росія повертаються до переговорів щодо Сирії

15.10.2016 12:00

ЗМІ: США і Росія повертаються до переговорів щодо Сирії

Держсекретар США Джон Керрі і міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров повернуться до переговорів щодо Сирії в суботу, через три тижні після провалу їх детально розробленої угоди про припинення вогню, яку багато хто бачив як останню надію на мир в цьому році. Керрі раніше демонстративно уникав нових двосторонніх переговорів з Лавровим.

Держсекретар США Джон Керрі і міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров повернуться до переговорів щодо Сирії в суботу, через три тижні після провалу їх детально розробленої угоди про припинення вогню, яку багато хто бачив як останню надію на мир в цьому році. Про це повідомляє Reuters.

Як зазначається, Керрі раніше демонстративно уникав нових двосторонніх переговорів з Лавровим. Переговори відбуватимуться у швейцарському місті Лозанна за участю турецького, саудівського, катарського та іранського міністрів закордонних справ.

"Я не знаю, чи можна очікувати будь-яких проривів. Я хочу просто сказати, що ми працюємо", – заявив журналістам офіційний представник Держдепартаменту США Марк Тонер у Вашингтоні, маючи на увазі дипломатичну роботу над врегулюванням сирійського питання.

Як повідомлялось, протягом трьох тижнів режим Асада, що підтримується російською авіацією, здійснює наступ на позиції повстанців в східній частині Алеппо.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus