ЗМІ: у Чечні готувався замах на Кадирова

03.10.2016 12:00

ЗМІ: у Чечні готувався замах на Кадирова

Російська "Новая газета" повідомляє, що навесні 2016 року в Чечні готувався замах на главу республіки Рамзана Кадирова. Про це видання повідомляє з посиланням на свої джерела в регіоні. За інформацією газети, переважна більшість "змовників" - молодь з тейпа Беной, до якого належить і сам Кадиров.

Російська "Новая газета" повідомляє, що навесні 2016 року в Чечні готувався замах на главу республіки Рамзана Кадирова. Про це видання повідомляє з посиланням на свої джерела в регіоні.

За інформацією газети, переважна більшість "змовників" - молодь з тейпа Беной, до якого належить і сам Кадиров.

Замах, за інформацією ЗМІ, готувався в селі Беной, в резиденції, в якій зазвичай зупиняється Кадиров, коли приїжджає в високогірне село і яке вважається малою батьківщиною всіх беноевцев.

У резиденції була закладена вибухівка, у самих змовників вилучили цілий арсенал серйозного новітньої зброї. (Цей факт підтвердив "Новой газете" людина, безпосередньо брав участь в обшуках.)

Змова була розкрита випадково. Всі джерела видання сходяться в тому, що інформацію про змовників, імовірно, видав двоюрідний брат керівника адміністрації глави регіону Ісламу Кадирова - Валід.

Також видання нафодть доповідь Human Rights Watch (HRW) "Як по мінному полю".

У ній вказується, що змістовно вичерпаний контракт, який Кремль уклав десять років тому з Рамзаном Кадировим.

"У контракті, головна мета якого-повна лояльність Чечні, були дві основні задачі: боротьба з чеченським сепаратистським/терористичним підпіллям і відновлення зруйнованих двома війнами інфраструктури та економіки республіки", - зазначає видання.

Зазначимо, що в листопаді 2015 року в Чечні також повідомляли, що запобігли замах на главу республіки Рамзана Кадирова. Теракт проти нього готували 20 молодих людей, яких "об'єднувала лояльність до ваххабітської ідеології". Сам Кадиров розповів, що особисто зустрівся із затриманими зловмисниками, і після п'ятигодинної розмови відпустив їх на свободу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus