ЗМІ: у Німеччині обговорюють введення нових санкцій проти РФ

06.10.2016 10:00

ЗМІ: у Німеччині обговорюють введення нових санкцій проти РФ

Уряд Німеччини розглядає можливість введення нових санкцій Євросоюзу проти Росії у відповідь на дії останньої в Сирії. Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на людину, знайому з відповідними дискусіями, передає РБК. За її даними, кабінет Ангели Меркель вивчає різні способи тиску на Москву, щоб вона змінила свою політику в Сирії.

Уряд Німеччини розглядає можливість введення нових санкцій Євросоюзу проти Росії у відповідь на дії останньої в Сирії. Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на людину, знайому з відповідними дискусіями, передає РБК.

За її даними, кабінет Ангели Меркель вивчає різні способи тиску на Москву, щоб вона змінила свою політику в Сирії. Зокрема, мова йде і про економічні обмеження.

Дискусії знаходяться на ранній стадії, підкреслює WSJ: неясно, чи підтримають Християнський демократичний союз Меркель його партнери по урядовій коаліції — соціал-демократи. У той же час, пише газета, "це одна з перших ознак того, що Європа, розчарована діями Росії в Сирії і налякана можливістю погіршення міграційної кризи, може в найближчі тижні схилитися до більш жорсткої позиції щодо Росії".

Як зазначає газета, в середу на прес-конференції офіційного представника МЗС Німеччини поставили запитання про можливість санкцій проти Росії і той відповів: "зараз я не знаю нікого — ні в Берліні, ні де б то не було ще — хто мав би таку пропозицію".

Представник Меркель відмовився коментувати виданню дискусії про санкції проти Росії, проте вказав на коментар МЗС Німеччини.

Раніше повідомлялося, що США не виключають санкцій проти РФ у разі невдачі дипломатії щодо Сирії.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus