ЗМІ: в "Міноборони ДНР" розробили "корисний і поживний" пайок для спецназу у вигляді мишей

08.03.2016 21:00

ЗМІ: в "Міноборони ДНР" розробили "корисний і поживний" пайок для спецназу у вигляді мишей

Бойовикам "спецназу" "ДНР" нібито видають сухпайки, до складу яких входять миші. Про це пише нібито представник "ДНР" на прізвисько "Кот", який опублікував на Youtube відповідний ролик. "Отримав пайок від "Міноборони ДНР". Дуже корисно і поживно, до пива теж дуже навіть підходять. Це - мишки", - написав він.

Бойовикам "спецназу" "ДНР" нібито видають сухпайки, до складу яких входять миші. Про це пише "Апостроф" з посиланням на нібито представника "ДНР" на прізвисько "Кот", який опублікував на Youtube відповідний ролик.

"Отримав пайок від "Міноборони ДНР". Дуже корисно і поживно, до пива теж дуже навіть підходять. Це - мишки", - написав він.

"Заморожені - для приготування в польових умовах. Кидаєш в окріп 5 хвилин і готово. За смаком нагадує пельмені. Другий пакет - мишки столові, готові до вживання. Морква, соус, мишка - дуже смачно і поживно! Тепер це частина раціону нашого спецназу. Миші містять дуже багато білків, поживні, водяться повсюди! Розробники цього раціону врахували досвід наших захисників у Широкиному, які на одних мишах могли тижнями обходитися без підвозу нових пайків. Це цінний і важливий досвід", - додав нібито представник "ДНР".

На упаковці вказано, що продукт нібито виготовляють в окупованій Горлівці.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus