ЗМІ: в окупованому Криму викрали кримську татарку, сини якої воюють в АТО

28.09.2016 15:00

ЗМІ: в окупованому Криму викрали кримську татарку, сини якої воюють в АТО

У анексованому Криму викрали кримську татарку, сини якої воюють у зоні АТО. У Сімферополі поблизу Куйбишевського ринку невідомі люди силоміць посадили в свою машину і відвезли в невідомому напрямку завідуючу відділенням лікарні ім. Семашко Діляру Місіратову. Вказується, що її сини - Марлен і Аслан - воюють в АТО.

У анексованому Криму викрали кримську татарку, сини якої воюють у зоні АТО.

Про це пише видання "15 минут" з посиланням на власні джерела в Криму.

"У Сімферополі поблизу Куйбишевського ринку невідомі люди силоміць посадили в свою машину і відвезли в невідомому напрямку завідуючу відділенням лікарні ім. Семашко Діляру Місіратову", - пише видання.

Вказується, що її сини - Марлен і Аслан - воюють в АТО.

Раніше голова Меджлісу і депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Рефат Чубаров заявив, що Меджліс кримськотатарського народу буде остаточно заборонений в Росії після рішення Верховного суду РФ, засідання якого призначено на 29 вересня.

Раніше перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джеляль заявив, що з моменту анексії в Криму зникли близько 15 кримських татар, які могли постраждати за незгоду з окупацією. "Називаються різні цифри. У Києві говорять приблизно про два десятки людей (наприкінці 2015 року національний лідер кримських татар Мустафа Джемілєв говорив про 20 зниклих співвітчизників - ред.), ми схильні говорити про меншу кількість зниклих", - сказав він.

Нещодавно в окупованому Криму зник член Виконавчої ради Світового конгресу кримських татар, член регіонального меджлісу Ервін Ібрагімов. ФСБ відмовилася приймати заяви про його зникнення.

4 червня зник Джохар Мелясанов. 9-го числа його тіло знайшли, а батькам сказали, що він "впав зі скелі" поблизу Ай-Петрі.

У Міністерстві закордонних справ України пообіцяли до кінця року передати в міжнародні судові інстанції матеріали про дискримінацію кримських татар представниками влади Російської Федерації на території окупованого цією країною півострова Крим.

Відзначимо, 27 снетября під посольством Російської Федерації в Києві проходила акція "Не дати стерти з лиця землі". Активісти вимагали у російської влади розслідувати вбивства і зникнення кримських татар.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus