ЗМІ в виступах Клінтон виявили похвалу на адресу Путіна

13.10.2016 15:00

ЗМІ в виступах Клінтон виявили похвалу на адресу Путіна

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон, яка нещодавно розкритикувала свого суперника-республіканця Дональда Трампа за надмірну симпатію до президента РФ Володимира Путіна, сама в приватних розмовах неодноразово позитивно висловлювалася про російського лідера і виступала за розвиток "позитивних відносин" з Москвою.

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон, яка нещодавно розкритикувала свого суперника-республіканця Дональда Трампа за надмірну симпатію до президента РФ Володимира Путіна, сама в приватних розмовах неодноразово позитивно висловлювалася про російського лідера і виступала за розвиток "позитивних відносин" з Москвою. На це звернув увагу телеканал FoxNews, проаналізувавши промови екс-держсекретаря, що потрапили у відкритий доступ після того, як сайт WikiLeaks опублікував електронне листування глави виборчого штабу Клінтон, пише NEWSru.com.

За даними телеканалу, йдеться про заяви Клінтон, зроблені вже після відходу з поста глави Держдепу США (покинула пост держсекретаря в лютому 2013 року, - ред.). Кандидат в президенти США, зокрема, називала Путіна "захопливим" і "дуже цікавим співрозмовником".

Так, під час виступу в найбільшому інвестиційному банку Goldman Sachs 4 червня 2013 року Клінтон заявила: "Я б хотіла, щоб ми могли продовжити будувати більш позитивні відносини з Росією".

"Очевидно, що ми б дуже хотіли встановити позитивні відносини з Росією і нам би хотілося, щоб Путін займав менш оборонну позицію у відносинах зі США, щоб ми могли разом працювати з деяких питань", - сказала екс-держсекретар у цій же промові.

У виступі в міжнародному консалтинговому агентстві Sanford Bernstein 29 травня 2013 року Клінтон розхвалювала Путіна.

"Я сиділа поруч з [Путіним]. Він цікавий і, ви знаєте, дуже цікавий співрозмовник, - заявила екс-глава Держдепу США. - Ми говорили про те, що не було наболілими темами між нами [Росією і США]".

Виступаючи в Об'єднаному єврейському фонді Чикаго 28 жовтня 2013 року, Клінтон більш детально описала своє ставлення до Путіна.

"Якщо говорити про інтерес, Володимир Путін завжди цікавий. Ти ніколи до кінця не впевнений, що він збирається робити або говорити далі, і він завжди (...) захищає і просуває матінку-Росію. Так що у нас з ним були цікаві моменти" , - розповіла екс-держсекретар.

Раніше на цьому тижні прес-секретар кандидата від демократів Глен Кеплін в електронному листі FoxNews назвала витік листування Подести в інтернет "підлаштований Володимиром Путіним спробою втрутитися в ці вибори" (президента США, - ред.).

Варто зазначити, що ФБР вже почало розслідування зламу пошти глави кампанії Клінтон. Сам Подеста раніше звинуватив у витоку хакерів з Росії. При цьому електронне листування було опубліковане на сайті WikiLeaks.

Вашингтон 7 жовтня офіційний звинуватив Росію у зламі серверів Демократичної партії США.

"Розвідувальне співтовариство США впевнене, що уряд РФ розпорядився про недавні злами електронних повідомлень осіб і установ, в тому числі політичних організацій США. Недавнє оприлюднення ймовірних викрадених електронних листів на таких сайтах, як DCLeaks.com, WikiLeaks, і онлайн-персоною Guccifer 2.0 узгоджується з методами і мотивацією дій, спрямованих Росією", - підкреслювалося в заяві Міністерства внутрішньої безпеки США і офісу директора національної розвідки.

У Кремлі відкинули звинувачення, назвавши їх "нісенітницею". У МЗС РФ заявили про відсутність доказів причетності Росії в американської сторони.

Під час другого раунду передвиборних теледебатів Клінтон запевнила, що буде протистояти президенту РФ Володимиру Путіну на посту президента. Клінтон висловила думку, що Росія хоче бачити Трампа президентом США. З цієї причини, сказала вона, Кремль намагається вплинути на вибори в Сполучених Штатах.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus