Знаменитий український хокеїст Федотенко вирішив завершити кар'єру

12.10.2016 13:00

Знаменитий український хокеїст Федотенко вирішив завершити кар'єру

Один з найкращих хокеїстів в історії України Руслан Федотенко ухвалив рішення завершити кар'єру. 37-річний уродженець Києва провів у НХЛ 11 сезонів, починаючи з 2000 року, коли він як вільний агент став гравцем "Філадельфія Флайєрс". Він двічі виграв Кубок Стенлі - у 2004 році з "Тампа Бей Лайтнінг" і в 2009 році з "Піттсбург Пінгвінз".

Один з найкращих хокеїстів в історії України Руслан Федотенко прийняв рішення завершити кар'єру. Про це повідомляє Sport Arena, посилаючись на офіційний сайт Профспілки хокеїстів НХЛ.

37-річний уродженець Києва провів у НХЛ 11 сезонів, починаючи з 2000 року, коли він як вільний агент став гравцем "Філадельфія Флайєрс". Він двічі виграв Кубок Стенлі - у 2004 році з "Тампа Бей Лайтнінг" і в 2009 році з "Піттсбург Пінгвінз".

Крім цих клубів, Федотенко виступав у НХЛ за "Нью-Йорк Айлендерс" і "Нью-Йорк Рейнджерс", а останні два сезони провів у клубі АХЛ "Айова Уайлд".

"Згадуючи свою кар'єру, я справді розумію, як мені пощастило виступати на найвищому рівні і виграти Кубок Стенлі навіть не один, а два рази. Крім того, на своєму шляху я знайшов багато друзів", - заявив Федотенко.

"Буду безмежно вдячний клубу "Філадельфія Флаєрс", який дав мені шанс проявити себе на цьому рівні. Вони повірили в мене і надали можливість досягти цих висот. Дякую іншим чотирьом клубам НХЛ, в яких мені пощастило грати", - додав український форвард.

Також зазначимо, що в сезонах 2012/13 та 2013/14 Федотенко виступав за ХК "Донбас". Граючи за збірну України, форвард брав участь в Олімпійських Іграх 2002 року у Солт-Лейк-Сіті.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus