Зниклий кримський татарин Османов знайшовся в Казані

04.10.2016 13:00

Зниклий кримський татарин Османов знайшовся в Казані

Кримчанин Ремзі Османов, який вважався зниклим, подзвонив рідним із Росії. Про це повідомив голова ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедляєв у Facebook. "Зараз повідомили, що Ремзі Османов подзвонив рідним із Казані", – написав він.

Кримчанин Ремзі Османов, який вважався зниклим, подзвонив рідним із Росії.

Про це повідомив голова ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедляєв у Facebook.

"Зараз повідомили, що Ремзі Османов подзвонив рідним із Казані", – написав він.

Раніше повідомлялося, що Ремзі Османов зник 26 вересня. Його згадувала серед зниклих у листі до президента Петра Порошенка Ліля Алієва – мати викраденого в Криму члена Виконавчої ради Всесвітнього конгресу кримських татар Ервіна Ібрагімова.

Раніше голова Меджлісу і депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Рефат Чубаров заявив, що Меджліс кримськотатарського народу буде остаточно заборонений в Росії після рішення Верховного суду РФ, засідання якого призначено на 29 вересня.

Раніше перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джеляль заявив, що з моменту анексії в Криму зникли близько 15 кримських татар, які могли постраждати за незгоду з окупацією. "Називаються різні цифри. У Києві говорять приблизно про два десятки людей (наприкінці 2015 року національний лідер кримських татар Мустафа Джемілєв говорив про 20 зниклих співвітчизників - ред.), ми схильні говорити про меншу кількість зниклих", - сказав він.

Нещодавно в окупованому Криму зник член Виконавчої ради Світового конгресу кримських татар, член регіонального меджлісу Ервін Ібрагімов. ФСБ відмовилася приймати заяви про його зникнення.

4 червня зник Джохар Мелясанов. 9-го числа його тіло знайшли, а батькам сказали, що він "впав зі скелі" поблизу Ай-Петрі.

У Міністерстві закордонних справ України пообіцяли до кінця року передати в міжнародні судові інстанції матеріали про дискримінацію кримських татар представниками влади Російської Федерації на території окупованого цією країною півострова Крим.

Зазначимо, 27 вересня під посольством Російської Федерації в Києві проходила акція "Не дати стерти з лиця землі". Активісти вимагали у російської влади розслідувати вбивства і зникнення кримських татар.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus