Зрадник з СБУ за 20 тис. грн збирався продати секретні дані

24.10.2016 21:00

Зрадник з СБУ за 20 тис. грн збирався продати секретні дані

"Це затримання є ще одним підтвердженням того, що спецслужба продовжує очищення власних лав. Кожного співробітника СБУ, який вчинить злочин, буде викрито та покарано, не зважаючи на його посаду, звання або послужний список", - наголосив Василь Грицак. v.

Співробітника Служби безпеки України, який торгував інформацією з обмеженим доступом, викрило Управління внутрішньої безпеки спільно з Головним слідчим управлінням СБ України. За дані, які він мав у своєму розпорядженні, зловмисник забажав двадцять з половиною тисяч гривень. В понеділок, 24 жовтня 2016 року, оперативники спецслужби затримали його під час передачі секретних даних, повідомляє офіційний сайт відомства.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 163 та частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Зловмиснику повідомлено про підозру.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

"Це затримання є ще одним підтвердженням того, що спецслужба продовжує очищення власних лав. Кожного співробітника СБУ, який вчинить злочин, буде викрито та покарано, не зважаючи на його посаду, звання або послужний список", - наголосив Василь Грицак.

Загалом з моменту призначення Грицака головою Служби, Управління внутрішньої безпеки СБУ затримало 41 співробітника спецслужби за вчинення різних злочинів.

Окрім того, кримінальне провадження порушено щодо 1 391 співробітника Служби (офіційні дані станом на березень цього року), який з початку війни з Росією, перейшов на бік держави-агресора. Зокрема, це стосується співробітників з тимчасово окупованих територій.

Як повідомлялося, 10 жовтня колишній командир розвідки спецпідрозділу ЗСУ намагався вивезти до РФ списки учасників АТО. Українські правоохоронці затримали його під час спроби втечі до РФ через КПП "Бачівськ" на Сумщині.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus