ЗСУ отримали три бойових вертольоти і 20 комплексів розвідки

11.10.2016 13:00

ЗСУ отримали три бойових вертольоти і 20 комплексів розвідки

"За минулий тиждень державні підприємства поставили до Збройних сил України приблизно 7 тис. комплектів динамічного захисту третього покоління типу "Ніж" для танків українського виробництва, три модернізованих бойових вертольоти Мі-24ПУ1, 95 комплектів розширення функціоналу для апаратури передачі даних, 20 комплексів розвідки та сучасну радіолокаційну станцію", – зазначили в Міноборони.

Збройні сили України за минулий тиждень отримали три модернізованих бойових вертольоти, 20 комплексів розвідки, сучасну радіолокаційну станцію та комплекти захисту для українських танків. Про це сьогодні, 11 жовтня, на брифінгу сказала начальник управління комунікацій та преси Міністерства оборони України полковник Оксана Гаврилюк, передає УНІАН.

"За минулий тиждень державні підприємства поставили до Збройних сил України приблизно 7 тис. комплектів динамічного захисту третього покоління типу "Ніж" для танків українського виробництва, три модернізованих бойових вертольоти Мі-24ПУ1, 95 комплектів розширення функціоналу для апаратури передачі даних, 20 комплексів розвідки та сучасну радіолокаційну станцію", – зазначила Гаврилюк.

Усього, за її словами, з початку року ЗСУ отримали з державних підприємств понад 5,1 тис. одиниць військової техніки, серед яких нові та модернізовані бойові й медичні броньовані машини, автомобільна та інженерна техніка, авіаційні двигуни, безпілотні авіаційні комплекси, артилерійські системи, кулемети, тепловізійні приціли та бінокуляри тощо.

Нагадаємо, у Києві стартує міжнародна виставка "Зброя та Безпека", яка об‘єднає найкращі зразки та передові досягнення оборонно-промислового комплексу України.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus