ЗСУ випробували нову радіолокаційну станцію

22.10.2016 13:00

ЗСУ випробували нову радіолокаційну станцію

Українські військовослужбовці на навчаннях "Рубіж - 2016" вперше застосували новітню вітчизняну розробку - рухливу трикоординатну радіолокаційну станцію кругового огляду з фазованими антенними гратами 79К6 "Пелікан". Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Українські військовослужбовці на навчаннях "Рубіж-2016" вперше застосували новітню вітчизняну розробку - рухливу трикоординатну радіолокаційну станцію кругового огляду з фазованими антенними гратами 79К6 "Пелікан". Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Як зазначено, нову техніку тестували в умовах максимальних навантажень. Спочатку екіпаж РЛС здійснив марш на 120 кілометрів у певну позицію. На полігоні провели заняття з відновлення техніки при її виході з ладу: автомобільної - на марші, а електротехнічної - після застосування зброї. Після цього відпрацювали розгортання і згортання станції та перевірили її можливості з бойового застосування.

"Станція потужна і дуже зручна в роботі. Наші сподівання цілком виправдала", - прокоментував випробування начальник РЛС старший лейтенант Олексій Гурмач. У прес-службі уточнили, що відразу після навчань станція "заступить" на бойове чергування зі захисту повітряного простору над півднем України.

Нещодавно у рамках масштабних стратегічних командно-штабних навчань "Рубіж-2016" інженерні підрозділи Збройних сил України вперше за роки Незалежності спорудили понтонно-мостову переправу через Дніпро. Понтонно-мостову переправу завдовжки 560 метрів навели під Херсоном. У цьому брали участь півтисячі військовослужбовців та близько 300 одиниць військової техніки.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus