З'явилося відео випробування нової керованої ракети вітчизняного виробництва

23.09.2016 20:00

З'явилося відео випробування нової керованої ракети вітчизняного виробництва

Конструкторське бюро "Луч" оприлюднило відео успішного випробування нової керованої ракети українського виробництва. У замітці процитовані слова секретаря РНБО Олександра Турчинова: "На відміну від російських аналогів, українські ракети - керовані, і саме тому ефективніше і точніше вражають цілі, що було доведено під час випробувань".

Конструкторське бюро "Луч" оприлюднило відео успішного випробування нової керованої ракети українського виробництва.

Так, у п'ятницю 23 вересня на YouTube КБ "Луч" виклало 40-секундний ролик цього випробування.

У замітці процитовані слова секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова: "На відміну від російських аналогів, українські ракети - керовані, і саме тому ефективніше і точніше вражають цілі, що було доведено під час випробувань".

Як повідомлялося, так він прокоментував випробування 26 серпня на полігоні під Одесою нового ракетного комплексу на базі реактивної системи залпового вогню (РСЗВ) "Смерч" із робочою назвою "Вільха".

Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook привітав КБ "Луч" із успішним випробуванням нової моделі керованої ракети.

"Протягом двох років українські військові отримали десятки зразків нового озброєння і техніки. І ми лише на самому початку процесу технічної модернізації ЗСУ. Роботи ще - непочатий край!", - додав президент.

Нагадаємо, що військовий експерт Сергій Згурець висловив думку, що дальність дії комплексу вже в найближчій перспективі дозволяє розглядати його як заміну ОТРК "Точка". При цьому точність попадання, зазначив він, на порядок вище, ніж у "Точки".

Раніше повідомлялося, що 27 квітня президент Петро Порошенко повідомив про істотні успіхи і досягнення вітчизняного військово-промислового комплексу. За словами Порошенка, на завершальній стадії знаходяться роботи по створенню сучасних комплексів управління, модернізації систем залпового вогню та інші проекти.

"Істотним досягненням є успішно проведені в березні цього року перші випробування вітчизняного високоточного снаряда "Вільха". Це снаряд до реактивної системи залпового вогню (РСЗВ) "Смерч" і ці успішні випробування дають впевненість у позитивному результаті його розробки", - констатував голова держави.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus