Бенні Хілла звинуватили в домаганнях

30.10.2017 09:00

Бенні Хілла звинуватили в домаганнях

Шоу очолювало рейтинги протягом десяти років.

Шоу очолювало рейтинги протягом десяти років.

 
Панк-зірка 1980-х, співачка й актриса Хейзел О'Коннор в інтерв'ю Daily Mirror заявила, що знаменитий комік Бенні Хілл пропонував їй роботу в обмін на сексуальні послуги.
 
Коли їй був 21 рік, О'Коннор прийшла спробувати себе у ролі однієї з "дівчат Бенні Хілла" для його популярного шоу. Як тільки вона увійшла в його квартиру, комік почав демонструвати їй фото її потенційних колег.
 
"Він все показував мені фотографії цих сексуальних жінок і говорив, що" вони про нього піклуються ". А потім він сказав мені: "Хм, мені потрібно знати, а ти можеш про мене подбати?" і спробував мене поцілувати", - розповіла співачка .
 
Коннор додала, що їй стало так огидно, що вона відштовхнула його і пішла.
 
"Я знаю, що він мав на увазі під цим "подбати" - секс. Це досі виводить мене із себе", - зізналася співачка.
 
Альфред Хоторн "Бенні" Хілл - один із найвідоміших англійських коміків минулого століття. У 1955 році він запустив гумористичну програму "Шоу Бенні Хілла", у якій виступав як актор, режисер і композитор. Багато випусків представляли собою пародії на знаменитостей, фільми, серіали, а також містили елементи політичної сатири.
 
Шоу очолювало рейтинги протягом десяти років. У 1991 році програму закрили, а через рік комік помер.
 
Після того як кілька голлівудських знаменитостей розповіли про домагання впливового продюсера Харві Вайнштейна, жінки по всьому світу почали зізнаватися в тому, що також зазнали приставань і насильства.
 
Нещодавно в Голлівуді розгорівся скандал - багато актрис звинуватили Вайнштейна в домаганнях. Зокрема, зі звинуваченнями на адресу продюсера виступили Гвінет Пелтроу, Анджеліна Джолі, Розанна Аркетт, Азія Ардженто, Міра Сорвіно й інші актриси.

 

Источник новости: Новини Корреспондент

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus