Цибульська висловилася про український нацвідбір до Євробачення

21.04.2017 00:00

Цибульська висловилася про український нацвідбір до Євробачення

Телеведуча поділилася своїми думками про конкурсантів.

Телеведуча поділилася своїми думками про конкурсантів.

 
Відома українська телеведуча Ольга Цибульська висловилася з приводу учасників українського нацвідбору на пісенний конкурс Євробачення-2017.
 
"Після виступу Гринджолів нам боятися немає чого! Сьогодні відкрила список півфіналістів нацвідбору #Євробачення-2017 без валер'янки. Обговоримо? Впевнена, коли поруч із жінкою нормальний мужик - і у творчості парко. Mamarika тому яскраве підтвердження. Нарешті!" - заявила Цибульська.
 
Також вона зазначила, що, на її думку, Рожден Анусі є подобою Sunsay, і зазначила, що готова за нього віддати свій голос.
 
"Якщо ROZHDEN видасть подібний до Love Manifest хіт - відправлю за нього SMS", - додала вона.
 
"Арсен Мірзоян, сподіваюся, усе ж відійде від амплуа українського Висоцького і, натхненний прекрасними дружиною і донькою, покаже, як бринить його харизма! Знаючи фанатизм Віталія Козловського, впевнена, що йому вже не спиться: розучує нові танцювальні рухи Бритні Спірс, щоб усіх вразити. Дуже хочеться побачити його на сцені іншим. Віталик, запали!" - сказала ведуча.
 
"Загалом про те, що український народ - найталановитіший народ у світі, ми можемо ще довго говорити, подорожуючи по #казковопоїбло. Але настав час Ч, коли треба показати, що ми можемо не тільки брати високі ноти і нарощувати курс долара, а й гідно зустріти Європу травнем 2017 року! Колеги, щиро вболіваю за вас!" - підсумувала вона.
 

 

Источник новости: Новини Корреспондент

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus