Холостяк-4: Константин Евтушенко показал свою лучшую подругу (ФОТО)

09.02.2014 12:25

Холостяк-4: Константин Евтушенко показал свою лучшую подругу (ФОТО)

Герой нового сезона популярного романтического шоу поделился личными фотографиями.

Поклонники известного шоу "Холостяк-4" (СТБ) с нетерпением ждут появления новых серий проекта на экранах. Новый герой проекта - успешный украинский бизнесмен Константин Евтушенко привлёк внимание многих девушек. Личная страница нового холостяка в социальных сетях с каждый пользуется большой популярностью, да и сам Константин не против пообщаться со своими читательницами.

На днях холостяк опубликовал несколько новых фотографий и представил своим подписчикам свою лучшую подругу. Как и прошлый холостяк Андрей Искорнев, Константин Евтушенко является хозяином белоснежного лабрадора по имени Барселона. 

Константин рассказал о своей лучшей подруге:

"Привіт! Як гадаєте, хто це поруч зі мною? )) Це моя найкраща подруга – Бася, Барселона. Їй 1 рік. Так, в мне теж лабрадор, як і в Андрія Іскорнєва. Але ми з ним не домовлялися)) Просто так співпало. І я розумію, чому Андрій обрав саме цю породу, бо лабрадори дуже розумні та добрі. Через це інколи я називаю Барселону «добродор». 

В мене з дитинства були різні собаки, але останні кілька років я мріяв завести саме лабрадора. Найгарніша лабрадор-дівчинка, серед тих, кого я знав, була у моєї подружки з Одеси Марини. Якось Маруся вирішила поїхати на відпочинок. Та оскільки їй не було з ким залишити Фросю, вона відвезла її до розплідника, в якому купувала. Якось так вийшло, що на той час багато власників лабрадорів поїхали відпочивати, і привезли в розплідник своїх собак. Серед них був красень Річі.

Спеціально Фросю та Річі ніхто не зводив. Певно, вони жили в одній кімнаті та закохались)) Коли Маруся повернулась з відпочинку та забрала Фросю додому, побачила, що вона дуже сумує. А за 2 місяці народилась моя Барселона. Вона була найбілішою й найгарнішою з усіх цуценят, а ще народилась четвертою, а моя цифра по життю – саме 4. В Марусі не було жодного сумніву стосовно того, кому подарувати цю собаку. Ось так в мене з’явилась Барселона. Як бачите, Бася - справжнє дитя кохання. До речі, вона обов’язково з’явиться у всій красі в одному з епізодів шоу ))".

Напомним, что "Холостяк-4" (СТБ) выйдет на телеэкраны весной этого года.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus