Кардашьян відстоює право на голі селфі

09.03.2016 20:00

Кардашьян відстоює право на голі селфі

Світська левиця не згодна з критикою своїх оголених фотографій користувачами інтернету.

Світська левиця не згодна з критикою своїх оголених фотографій користувачами інтернету.

Американська світська левиця Кім Кардашьян-Уест виступила із заявою на захист свого права на публікацію знімків, на яких постає оголеною, повідомляє Cosmopolitan.

Раніше користувачі мережі обрушилися з різкою критикою Кардашьян за фото, опубліковане 7 березня в мережі Instagram, на якому американська зірка постала без одягу, але прикривши інтимні частини тіла чорними прямокутниками.

 

When you're like I have nothing to wear LOL

Фото опубликовано Kim Kardashian West (@kimkardashian)

У відповідь на це на своєму офіційному сайті Кім Кардашьян опублікувала текст, аргументуючи її право на свободу самовираження.

За її словами, вона уповноважена розпоряджатися своїм тілом і сексуальністю, не має за собою кримінального минулого і не вживає наркотики. Крім того, Кім підтримує її чоловік, репер Каньє Уест, що також надає їй впевненості у власних силах.

Найрезонансніші фотосесії Кім Кардашьян

Світська левиця подякувала свій матері, бабусі і сестрам за те, що виросла в родині сильних і незалежних жінок, і пообіцяла зробити все необхідне для виховання власної доньки в цьому ж дусі.

Свою заяву Кардашьян позначила хештегом #happyinternationalwomensday, що позначив його приуроченість до Міжнародного жіночого дня.

Раніше також повідомлялося, що Кім Кардашьян організувала аукціон з продажу фото сина, а також розкрила секрет ідеального декольте.

 

Источник новости: Новини Корреспондент

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus