Мадонна "засвітила" свого нового коханця

12.01.2014 08:10

Мадонна "засвітила" свого нового коханця

Американська поп-діва Мадонна, схоже, дійсно обзавелася новим молодим кавалером - 26-річним молодим чоловіком на ім'я Тимор Стеффенс. У своєму Instagram загальний знімок Мадонни і Тимору Опублікував президент модного дому "Valentino" і великий друг поп-діви Джанкарло Джаметті. Судячи з усього, фото зроблено під час новорічної вечірки.

Американська поп-діва Мадонна, схоже, дійсно обзавелася новим молодим кавалером – 26-річним молодиком на ім’я Тімор Стеффенс. Про це сповіщає tabloid.com.ua.

Після чуток про те, що співачка вже знайшла заміну екс-бойфренду Брахіму Зайбату, з’явилися й перші фотопідтвердження.

Так, у своєму Instagram спільний знімок Мадонни й Тімора опублікував президент модного будинку "Valentino" і великий друг поп–діви Джанкарло Джаметті.

Судячи з усього, фото зроблено під час новорічної вечірки. На одному знімку Мадонна обіймає молодика за шию. А іншому – поп-діва танцює.

Нагадаємо, відразу після Нового року в ЗМІ з'явилася інформація, що у Мадонни з'явився новий молодий шанувальник. Тімор Стеффенс на рік старше попереднього коханого співачки Брахіма Зайбата й більш ніж удвічі молодший за саму Мадонну.

А у жовтні 2012 року Мадонна збиралася відвідати Київ заради свого колишнього коханця Брахіма Зайбата, танцівника групи Flying Steps .

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus