Памела Андерсон знову вийшла заміж за свого третього чоловіка

12.01.2014 16:08

Памела Андерсон знову вийшла заміж за свого третього чоловіка

Американський секс-символ, канадська актриса Памела Андерсон знов вийшла заміж за свого колишнього чоловіка Ріка Саломона. Раніше Андерсон говорила, що відновила відносини зі своїм колишнім, але натяку на весілля не було.

Американський секс-символ, канадська актриса Памела Андерсон знов вийшла заміж за свого колишнього чоловіка Ріка Саломона, передає РИА "Новости" з посиланням на американський телеканал Е! ("E!: Entertainment Television" Nbcuniversal).

Актриса в суботу увечері була помічена з обручкою на щорічному благодійному заході Шона Пена в Лос-Анджелесі.

На питання журналіста Е! про те, чи вийшла вона знов заміж, Андерсон відповіла: "Так". Раніше Андерсон говорила, що відновила відносини зі своїм колишнім, але натяку на весілля не було.

"Ми дуже щасливі. Наші сім'ї дуже раді, тільки це має значення", - сказала Андерсон.

Андерсон пов'язала себе узами шлюбу з кінопродюсером Саломоном в 2007 році, проте шлюб протривав всього два місяці, сторони офіційно розлучилися.

Кар'єра фотомоделі почалася наприкінці 80-х років з рекламних роликів. У 1989 році Андерсон потрапила на обкладинку журналу Playboy.

Як актриса Андерсон отримала популярність завдяки ролі в популярному телесеріалі "Рятувальники Малібу". На рахунку актриси, яка потрапила під пильну увагу ЗМІ через скандали в особистому житті, майже 30 робіт в кіно і на телебаченні.

Андерсон - мати двох дітей від шлюбу з рок-музикантом Томмі Лі, пара розпалася в 2000 році. У 2006 році Андерсон вийшла заміж за рок-музиканта Кіда Рока, шлюб молодят розвалився через три місяці.

Відзначимо, минулого року в Британії визнали образливою еротичну рекламу за участю Памели Андерсон.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus