Помер засновник журналу Playboy Х'ю Хефнер

28.09.2017 16:00

Помер засновник журналу Playboy Х'ю Хефнер

Знаменитий видавець помер у себе вдома у віці 91 року.

Знаменитий видавець помер у себе вдома у віці 91 року.

Засновник чоловічого журналу Playboy Х'ю Хефнер помер у себе вдома на 92-му році життя, повідомляє телеканал CNN. Причина смерті поки невідома.

Х'ю Хефнер заснував Playboy в 1953 році, вклавши $600 зі своїх заощаджень і $10 тисяч інвестицій. Почавши з журналу, він побудував розважальну імперію, яка досягла піку розвитку в сімдесяті. Тоді в неї входили телешоу, джазовий фестиваль і мережа клубів з офіціантками в фірмовому одязі у вигляді кролячих вушок і хвостиків.

Майбутній засновник чоловічого журналу народився в 1926 році в родині бухгалтера та вчительки протестантського віросповідання. За його словами, це були хороші люди, які стримували всі свої пориви. У нього вдома заборонялося обійматися і цілуватися.

У 1944 році він закінчив середню школу і пішов на військову службу як кореспондент. Цей досвід став у нагоді Хефнеру при подальшій роботі в журналі Esquire, де йому прийшла в голову ідея створити власний журнал. Перший номер вийшов у грудні 1953 року з актрисою Мерилін Монро на обкладинці.

Останні роки життя Хефнер провів в своєму особняку, розважаючись з молодими жінками. Він не соромився зізнаватися, що користується віагрою для підтримки усталеного способу життя.

Як повідомляв Кореспондент.net, восени 2016 року стан здоров'я Х'ю Хефнера різко погіршився. ЗМІ писали, що він нібито схуд на 40 кілограмів і не виходить на публіку вже кілька місяців.

Х'ю Хефнер продав свій особняк за $100 мільйонів

 

Источник новости: Новини Корреспондент

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus