Поплавський і Винник запустили спільний проект

04.01.2020 14:00

Поплавський і Винник запустили спільний проект

Зірки шоу-бізнесу анонсували національну музичну премію Українська пісня року. Перша церемонія нагородження відбудеться 12 лютого.

Зірки шоу-бізнесу анонсували національну музичну премію Українська пісня року. Перша церемонія нагородження відбудеться 12 лютого.

Ректор Київського національного університету Михайло Поплавський і співак Олег Винник запускають новий проект - національна музична премія Українська пісня року. Церемонія нагородження відбудеться 12 лютого у Національному палаці мистецтв Україна.

За словами Поплавського, який створив премію в 2004 році, він вирішив надати їй нове дихання зміною концепції і залученням молодих фахівців.

"Ми вирішили відновити проект Українська пісня року і відзначити найкращих виконавців країни, які створюють унікальну сучасну музику, тих, хто зміцнює нашу духовність, розбудовує культуру і прославляє Україну в світі. Вважаю, що необхідно підтримувати талановиту молодь та берегти надбання нації. Українська пісня повинна домінувати в національному теле- і радіопросторі", - сказав Поплавський.

Він розповів, що його команда закінчує працювати над останніми штрихами шоу: стверджує номінації, експерти оцінюють учасників. Виконавців оцінюють за низкою критеріїв: ротація на радіо і в телепросторі, перегляди в соціальних мережах, гастрольна діяльність, створення нового матеріалу.

"Ми відзначимо тих артистів, які своєю творчістю несуть любов до України, чесно створюють свою музику і з відкритим серцем дарують її людям. Нам важливо пам'ятати про своє коріння, про те, хто ми є, щоб показувати гідний приклад майбутнім поколінням. Наше головне завдання - показати актуальних на сьогоднішній день артистів і відзначити справжніх зірок, чиї імена вже ввійшли в історію української естради Вірю, що Українська пісня року стане головною і найпрестижнішою музичною премією країни", - в свою чергу, прокоментував проект Винник.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Разом із @olegg.vynnyk презентували спільний проект - Національну музичну церемонію нагородження «Українська пісня року»!

 

Источник новости: Новини Корреспондент

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus