Радіо S.R.A.K.A. поб’є світовий рекорд на найдовший радіоефір

28.07.2015 14:04

Радіо S.R.A.K.A. поб’є світовий рекорд на найдовший радіоефір

17 серпня 2015 року о 12-00 на радіо S.R.A.K.A (Sвоє Rадіо Aндрія KузьменкА) стартує радіоефір, який стане найдовшим у світі й триватиме 55 годин у режимі нон-стоп. Ведучі: друзі Андрія Кузьменка – радіоведучі Юлія Карпова і Дмитро Єгоров.

За встановленням рекорду спостерігатимуть експерти Національного Реєстру Рекордів України, які після його завершення у прямому ефірі оголосять офіційний результат. 

Рекорд буде присвячено дню народження співака і засновника радіо S.R.A.K.A —
Андрію Кузьменку.

 

Під час встановлення рекорду буде вестись аудіо- та відеотрансляція, слухати ефір радіо S.R.A.K.A можна за посиланням http://svoeradio.com/listen/Radio-S-R-A-K-A  

 

Попередній рекорд належить «Русскому Радио» Россия, де ефір тривав більше 52 годин. 

 

На ефір запрошені відомі виконавці, які спілкувались та дружили зі Скрябіним, серед них: гурт «Пающіє Труси», «Дзідзьо», Володимир Бебешко, співаки Валерій Харчишин, Олег Собчук, Олег Лапоногов, Марія Бурмака, Ірена Карпа та інші, а також прихильники творчості гурту «Скрябін», батьки Андрія, члени сім’ї та близькі друзі родини Кузьменків. 

 

Юлія Карпова: Ідея встановлення такого рекорду виникла півроку тому, коли я розповіла Андрію про подібний рекорд, який встановили росіяни. Нам стало принципово відібрати у них першість, тому домовились про те, що як тільки він визначиться зі своїми вільними датами, ми це зробимо. Зараз, на жаль, найдовший радіоефір пройде уже без Андрія, але в честь його дня народження та з тими людьми, які з ним працювали і допомагали розвивати радіо S.R.A.K.A.  Це буде своєрідний подарунок — здійснити один із найвідчайдушніших його планів.

Дмитро Єгоров: Від рішення все ж таки ризикнути і провести найдовший радіоефір, до безпосереднього втілення цієї ідеї в життя пройшло менше двох місяців. Для мене честь бути учасником цього ефіру та частиною справи Кузьми. Звичайно, протриматись буде важко, але вважаю це викликом для себе та свого досвіду, як радіоведучого. Крім того, цей ефір — моя особиста данина чудовому чоловікові, з яким мені пощастило працювати та бути знайомим.

Юлія Карпова 063 468 42 48

097 085 98 47;

Дмитро Єгоров 093 814 37 63.

Запрошуємо Вас до співпраці!

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus