Серіал "Менталіст" адаптують для України і РФ

07.10.2016 15:00

Серіал "Менталіст" адаптують для України і РФ

Зйомками ремейка, вихід якого відбудеться в 2017 році, буде займатися компанія Star Media.

Зйомками ремейка, вихід якого відбудеться в 2017 році, буде займатися компанія Star Media.

За інформацією видання The Hollywood Reporter, американський детективний серіал "Менталіст" буде адаптований для української і російської аудиторії. Вихід телевізійного шоу очікується в 2017 році. Зйомками повинна зайнятися компанія Star Media.

Наразі невідомо, на якому саме українському каналі транслюватиметься серіал. Повідомляється, що його зйомки будуть відбуватися як на території Росії, так і в Україні. Імовірно, що Одеса стане майбутньою локацією для проекту.

За попередньою інформацією, серіал буде включати 16 серій. Його режисером виступить Олексій Мурадов, а крім того - актори Ехезкель Лазаров і Анастасія Микульчина, які також будуть виконувати головні ролі.

Коментуючи майбутній проект, продюсер Владислав Ряшин зазначив, що він буде знятий з розрахунку на "менталітет і очікування глядачів".

Американський серіал "Менталіст" транслювався в ефірі CBS починаючи з вересня 2008 до 18 лютого 2015 року. Головним героєм телевізійного шоу є колишній менталіст Патрік Джейн, який консультує Каліфорнійське бюро розслідувань.

Раніше повідомлялося, що в США знімуть новий серіал за книгами автора Гри престолів.

Названо найбільш очікувані нові серіали осені

 

Источник новости: Новини Корреспондент

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus