Шнуров заявив у прокуратуру на продюсера Ласкового мая

27.03.2019 10:00

Шнуров заявив у прокуратуру на продюсера Ласкового мая

Предметом скарги силовикам стало повідомлення в соціальній мережі, в якому Разін закликав москвичів "набити пику" Шнурову.

Предметом скарги силовикам стало повідомлення в соціальній мережі, в якому Разін закликав москвичів "набити пику" Шнурову.

Фронтмен гурту Ленинград Сергій Шнуров подав заяву в прокуратуру Москви і Слідчий комітет РФ на продюсера Ласкового мая Андрія Разіна, повідомляє Медуза з посиланням на адвоката музиканта Костянтина Добриніна.

Зокрема, в своїй заяві Шнуров просить перевірити слова Разіна, який закликав до розправи над ним. Йдеться про повідомлення в мережі Instagram від 23 березня, в якому продюсер Ласкового мая обіцяв заплатити п'ять мільйонів рублів і забезпечити судовий захист "тому з корінних москвичів, хто любить Москву і розіб'є цього покидьку (Шнурову) пику". Музикант вважає це закликом до розправи і підкупом громадян з метою схиляння до злочину.

Слід зазначити, що вказаний пост Разіна став недоступним в соцмережі, а замість нього 26 березня з'явився інший, в якому той перефразував своє висловлював і написав: "Мені здається, після тих слів, які Сергій Шнуров сказав щодо Москви і москвичів, кожен порядний москвич, при першій же зустрічі, набив би йому пику".

Медуза зазначає, що причиною невдоволення продюсера стала участь Шнурова в ефірі одного з інтернет-каналів, в якому лідер Ленинграда і дизайнер Артемій Лебедєв обговорювали недоліки Москви і Петербурга з використанням нецензурної лексики.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що музикант Сергій Шнуров оголосив про фінальний тур його групи Ленинград. Пізніше він розповів, чим має намір зайнятися після розпуску своєї групи.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Источник новости: Новини Корреспондент

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus