Співачка з РФ не боїться проблем з в'їздом в Україну

13.03.2017 16:00

Співачка з РФ не боїться проблем з в'їздом в Україну

Юлія Самойлова пообіцяла співати нарівні з іншими учасниками конкурсу.

Юлія Самойлова пообіцяла співати нарівні з іншими учасниками конкурсу.

Представниця Росії на конкурсі Євробачення-2017 Юлія Самойлова заявила, що не думає про можливі проблеми з в'їздом до України для участі в конкурсі. Про це вона заявила в коментарі Інтерфаксу.

"Я не знаю. Я про це взагалі не думаю. Моє завдання - добре заспівати пісню, підготуватися. У мене купа репетицій. Я позитивно налаштована абсолютно. Я думаю, що все буде добре", - сказала співачка.

Самойлова запевнила, що буде співати нарівні з іншими учасниками.

"Я не знаю, що там може бути, наскільки вони можуть некоректно до мене ставитися. Допінгів я не приймаю точно для співу. Я буду співати нарівні з іншими учасниками. Те, що я на візку... У мене ж голосові зв'язки не пошкоджені. На візку і на візку. Яка різниця? Співаю і співаю. У мене немає жодних проблем, просто сиджу на візку", - сказала Самойлова.

Як повідомляв Кореспондент.net, Юлія Самойлова перемогла в російському відборі на Євробачення-2017 з піснею Flame is Burning. Дівчина має I групу інвалідності і з дитинства пересувається на інвалідному візку.

Пізніше стало відомо, що можливо Самойлова виступала з концертами в анексованому Криму. Цю інформацію пообіцяли перевірити в СБУ.

 

 

Источник новости: Новини Корреспондент

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus