Сюжет40 років відсидки. Вбивця Леннона хоче на свободу

03.09.2020 15:00

Сюжет40 років відсидки. Вбивця Леннона хоче на свободу

Вбивці музиканта Джона Леннона Марку Чепмену вже одинадцять разів відмовляли в достроковому звільненні з в'язниці.

Вбивці музиканта Джона Леннона Марку Чепмену вже одинадцять разів відмовляли в достроковому звільненні з в'язниці.

 
Вбивство всесвітньо відомого музиканта і засновника групи The Beatles Джона Леннона назавжди увійшло в історію. Леннона називали найпопулярнішим музикантом XX століття. А його вбивця всього лише хотів прославитися на смерті кумира.
 
Марк Чепмен, який запустив п'ять куль в спину зірки, провів у в'язниці вже 40 років. За цей час він вже 11 разів подавав прохання на умовно-дострокове звільнення, але йому постійно відмовляють.
 
Корреспондент.net згадує вбивство легендарного музиканта.
 

Як все було

 
Увечері 8 грудня 1980 року Леннон разом зі своєю дружиною Йоко Оно відправився на звукозаписну студію Record Plant для зведення пісні Walking on Thin Ice (пісня Воно в супроводі соло-гітари Леннона).
 
Під будівлею Дакота, в якій жив Леннон у Нью-Йорку, його зазвичай чекали фанати, щоб поспілкуватися або взяти автограф. Серед них того дня був і Марк Чепмен. Біля будівлі Дакота Чепмен зустрів фотографа-любителя Пола Гореша, який теж чекав Леннона, і попросив допомогти йому. Вбивця заплатив Горешу 50 доларів, щоб той сфотографував його з Джоном, коли Джон даватиме автограф. У момент, коли Леннон і Оно проходили поруч, майбутній вбивця мовчки простягнув Джону копію альбому Double Fantasy і ручку. Той посміхнувся і написав на екземплярі: "John Lennon, December 1980". Джон запитав: "Це все, чого ви хотіли?" - на що Чепмен ствердно кивнув.
 
Леннон і Оно поїхали на студію, а Чепмен наступні кілька годин провів на вулиці біля входу в Дакоту, чекаючи повернення зірки. Коли Хелен Симен (сімейна няня Леннона і Оно) і п'ятирічний Шон Леннон поверталися додому з прогулянки, Чепмен наблизився до хлопчика і доторкнувся до його руки та сказав, що для нього було честю зустрітися з ним.
 

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus