Сюжет"Ненависть переможе". БДСМ-тріо на Євробаченні

17.05.2019 01:00

Сюжет"Ненависть переможе". БДСМ-тріо на Євробаченні

Група Hatari називає своєю метою руйнування капіталізму і виступає на підтримку Палестини.

Група Hatari називає своєю метою руйнування капіталізму і виступає на підтримку Палестини.

 
Група Hatari, що представляє Ісландію на Євробаченні-2019 і називає себе антикапіталістичним перформанс-тріо, стала одним з найбільш неоднозначних учасників за всю історію музичного конкурсу.
 
Не тільки через пісню Ненависть переможе і садомазохистський імідж, а й   через підтримку Палестини і бажання підірвати економіку Ісландії своєю перемогою на Євробаченні. Корреспондент.net розповідає подробиці.
 
 

Hatari на Євробаченні

 
Маттіас Трюггві Харальдссон демонічно гарчить "Ненависть переможе, серце Європи буде пронизане". Клеменс Нікулассон Ханніган йому відповідає ангельським фальцетом "Я все це бачив", і сльози текли струмком. Вони є двоюрідними братами.
 
Третій учасник Ейнар Хравн Стефанссон виконав роль живого метронома. Навколо них звиваються три хореографи-танцюристи. Всі вони в БДСМ- і фетіш-атрибутиці. Група заснована в 2015 році в Рейк'явіку і раніше випустила диск під назвою Neysluvara.
 
Пісню, з якою вони з першого півфіналу пройшли в фінал, який відбудеться в суботу, 18 травня, називають "застереженням на майбутнє", а себе - "антикапіталістичним, садомазохістським, техноантиутопним художнім колективом".
 

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus