Життя і мандри дочок луганського регіонала Струка. ФОТО

30.01.2014 18:12

Життя і мандри дочок луганського регіонала Струка. ФОТО

Поки Україну, зокрема рідну для регіонала Володимира Струка Луганщину, трусить від морозів та політичної кризи, його доньки тішать око світлинами зі свого красивого гламурного життя.Каріна Струк та Камілла Струк, брюнетка та білявка, демонструють хутра, песиків, капелюшки та хлопців. Звісно, не бракує й "селфі" в спокусливих позах.

Поки Україну, зокрема рідну для регіонала Володимира Струка Луганщину, трусить від морозів та політичної кризи, його доньки тішать око світлинами зі свого красивого гламурного життя.

Каріна Струк та Камілла Струк, брюнетка та білявка, демонструють хутра, песиків, капелюшки та хлопців. Звісно, не бракує й "селфі" в спокусливих позах.

Судячи з їхніх Instagram, дівчата нещодавно повернулися з відпочинку. Сестри, так би мовити, "гастролювали" по курортах: спершу була Ялта, потім Туреччина, за нею Дубай і насамкінець Бангкок.

Видно, що інтереси в Каріни та Камілли різнобічні: на фото з подорожей і краєвиди, і пляжі, і готельні номери, і екзотичні тварини.

У Бангкоку сестри спостерігали, а може, і самі годували крокодилів. Каріну підіймав своїм хоботом слон. Камілла хоробро фотографувалася з тигром на ланцюгу.

"Вчора вночі від аноніма моїм батькам прийшла ця фотографія, їм дуже сподобалася, спасибі за ідею і старання!", - написала Каріна
Камілла і Каріна Струк 

Як пише видання "Луганськ. Коментарі", Володимир Струк є самовисуванцем. Прийшов у політику лише в 2012-му році, і одразу до Партії регіонів. Відомий своєю любов'ю до шансону. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Фото з Instagram Каріни та Камалли Струк

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus