ЗМІ: Курченко купує Super radio

11.01.2014 06:42

ЗМІ: Курченко купує Super radio

Найближчим часом до медіахолдингу Сергія Курченко UMH Group увійде радіостанція Super radio. Про це розповіли відразу декілька учасників медіаринку. Як пише видання, досі ця станція належала екс-голові СБУ Валерію Хорошковському. "Продажі реклами ще не є об'єднані, але весь персонал Super radio переїхав в офіс UMH" , - зазначає один із співрозмовників.

Найближчим часом до медіахолдингу Сергія Курченко UMH Group увійде радіостанція Super radio.

Про це розповіли відразу декілька учасників медіаринку, повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ" .

Як пише видання, досі ця станція належала екс-голові СБУ Валерію Хорошковському.

"Продажі реклами ще не є об'єднані, але весь персонал Super radio переїхав в офіс UMH" , - зазначає один із співрозмовників.

За словами іншого, з кінця листопада більшість передавачів Super radio обслуговує дочірня компанія UMH.

У прес-службі ВЕТЕК-Медіа (управляє UMH) і самої медіагрупи від коментарів відмовилися.

Але на сайті Super radio в якості контактного вже вказана електронна адреса, зареєстрована на домені радіогрупи UMH - super@radiogroup.com.ua. А в офіційних умовах розіграшу призів від станції серед радіослухачів, який проходив у грудні, зазначений офісний адресу UMH - вулиця Фрунзе, 104-а.

Крім того, з 13 листопада Super radio вказано одним з активів UMH у статті про групу в онлайн-енциклопедії Вікіпедія.

Глава ВЕТЕК-Медіа Юрій Ровенський проводив аудит Super radio ще наприкінці серпня, розповідає один з колишніх співробітників станції. 5 листопада ВЕТЕК закрив операцію з купівлі UMH, а 12 листопада гендиректор радіогрупи UMH Юрій Голік приїхав в офіс Super radio і повідомив співробітникам, що вони повинні переїхати в офіс UMH, говорить він.

"Глава правління радіогрупи UMH Валентин Резніченко сказав, що всім збережуть робочі місця, але в підсумку більшість співробітників написали заяву про звільнення за згодою сторін", - розповідає співрозмовник.

Super radio було засновано на початку 2011 року Валерієм Хорошковським, стверджує власник Business Radio Group (станції Шансон, Шарманка, Ренесанс і інші) Анатолій Євтухов.

Компанії, що володіють і керуючі Super radio (Vancoviar Ltd і Ledra Directors Ltd ) зареєстровані за тією ж адресою, що й власники групи Інтер, яка належала тоді Хорошковському.

Про це свідчать витяги з Кіпрського реєстру, які два роки тому опублікувало Радіо Мелодія бізнесмена Андрія Карпія. Саме частоти Мелодії були виставлені на конкурс, де перемогло Super radio. Мелодія оскаржувала дії держрегулятора в суді, однак програла цю справу.

Зв'язатися з самим Хорошковським не вдалося - його мобільний був вимкнений.

Коли в лютому минулого року Хорошковський продав групу Інтер Дмитру Фірташу і Сергію Льовочкіну він вийшов і з Super radio, віддавши станцію у розпорядження її міноритарному власникові - першому віце-прем'єру Сергію Арбузову, стверджує джерело, обізнане про хід переговорів.

"А зараз Арбузов передає станцію Курченко, який вже володіє UMH і зараз консолідує ці активи", - відзначає він.

Super radio цікава, насамперед, технічним покриттям - вона одна з найбільших в Україні за цим показником. Через місяць після заснування вона отримала від Нацради з телебачення і радіомовлення безпрецендентне кількість частот - 55. Через рік - ще дві. Для порівняння, у лідера ринку, станції Хіт ФМ, всього 52 частоти. У другої по аудиторії - Русское радіо - 45.

Після того як Super radio остаточно увійде в UMH, її формат зміниться, стверджує колишній співробітник станції.

Нагадаємо, на початку листопада 2013 року медіахолдинг UMH group перейшов у власність групи Сергія Курченка.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus