ЗМІ: Розлучення спровокувала сварка Бреда Пітта з сином

25.09.2016 17:00

ЗМІ: Розлучення спровокувала сварка Бреда Пітта з сином

Син спробував захистити матір в словесній перепалці, і викликав гнів батька.

Син спробував захистити матір в словесній перепалці, і викликав гнів батька.

Видання The Daily Mail повідомляє, посилаючись на інсайдера, що причиною розлучення актора Бреда Пітта і його дружини Анджеліни Джолі послужила сварка, в ході якої батько посварився з сином. Інцидент стався під час недавнього авіаперельоту сімейства.

За інформацією TMZ, саме перепалка з Медоксом (сином пари) підштовхнула Джолі подати на розлучення. Син, нібито, заступився за матір перед батьком, і тим самим викликав його гнів. У той же час Джолі, за чутками, стала між чоловіком і сином, захищаючи останнього.

При цьому видання не повідомляє, наскільки серйозним був конфлікт, і чи був в цей час Бред Пітт п'яний, і прийняв він алкоголь після.

Згідно з більш ранньою інформацією, Пітта охопила злість, і він почав кричати. Причому в такому стані він перебував і після того, як літак приземлився.

Відомо також, що на актора заведено кримінальну справу, в якій він звинувачується в жорстокому поводженні з дітьми. Крім того, згідно з останньою інформацією ЗМІ, ФБР почало збирати доказову базу у даній справі

 

Источник новости: Новини Корреспондент

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus