The New York Times. Трамп, здається, стає на бік Росії в своїх заявах про Україну

07.02.2017 15:00

The New York Times. Трамп, здається, стає на бік Росії в своїх заявах про Україну

Трамп поставив під сумнів підтримку Москвою бойовиків на Донбасі, тим самим "ставши на бік російського президента Путіна, який вже давно заперечує свою залученість у конфлікт, незважаючи на докази зворотного", пише американська газета. Трамп не сприйняв як образу той факт, що загострення воєнних дій на сході України сталося після його розмови з Путіним.

"Президент Трамп поставив під сумнів підтримку Москвою сепаратистів, які беруть участь у воєнних діях, що недавно загострилися на сході України, як видається, ставши на бік російського президента Володимира Путіна, який вже давно заперечує свою залученість у конфлікт, незважаючи на докази зворотного", - пише The New York Times.

За словами Трампа, він не сприйняв як образу той факт, що загострення смертоносного конфлікту в Україні відбулося через день після його телефонних переговорів з Путіним. Він заявив про нові сутички: "Ми не знаємо точно, що це".

"Заяви Трампа стали черговим показником того, що його прагнення до поліпшення відносин з Росією, можливо, впливає на його підхід до конфлікту в Україні, в якому армія країни - підготовлена ​​і озброєна частково американською армією - зіткнулася з підтримуваними Росією сепаратистами", - йдеться в статті.

Переклад Inopressa.ru

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links