Бойовики 34 рази обстріляли позиції сил АТО уздовж всієї лінії розмежування. ЗСУ вогонь у відповідь не відкривають

09.02.2017 18:00

Бойовики 34 рази обстріляли позиції сил АТО уздовж всієї лінії розмежування. ЗСУ вогонь у відповідь не відкривають

Незважаючи на досягнуті домовленості Тристоронньої контактної групи від 1 лютого 2017 року про припинення вогню з 00.00 9 лютого уздовж усієї лінії розмежування сторін, російсько-окупаційні війська продовжують обстріл позицій сил Антитерористичної операції. Про це у четвер повідомили у прес-центрі штабу АТО.

Незважаючи на досягнуті домовленості Тристоронньої контактної групи від 1 лютого 2017 року про припинення вогню з 00.00 9 лютого уздовж усієї лінії розмежування сторін, російсько-окупаційні війська продовжують обстріл позицій сил Антитерористичної операції.

Про це у четвер повідомили у прес-центрі штабу АТО на сторінці у соцмережі Facebook.

Як повідомляють, станом на 15.00 противник здійснив 34 обстріли позицій українських військ із застосуванням широкого спектру наявного озброєння, в тому числі із забороненого Мінськими домовленостями.

Найбільшу активність противник виявляє на донецькому напрямку в районах населених пунктів Луганське, Зайцеве, Опитне, Піски, Шахта "Бутівка", Верхнє Торецьке.

"Недотримання бойовиками зазначених домовленостей свідчить про те, що російська сторона, яка погодила режим припинення вогню, на цей час їхніх дій не контролює. У свою чергу Збройні Сили України строго дотримуються режиму "тиші" і у відповідь вогню не відкривають", - зазначили у прес-центрі штабу АТО.

Як повідомлялося, за минулу добу в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни жоден військовослужбовець Збройних сил України не загинув і не був поранений.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links