Єврокомісар застеріг Україну від дочасних виборів: уряд має працювати до завершення своїх повноважень

07.02.2017 11:00

Єврокомісар застеріг Україну від дочасних виборів: уряд має працювати до завершення своїх повноважень

Європейський комісар з переговорів щодо розширення та Європейської політики сусідства Йоганнес Ган застеріг Україну від проведення дострокових виборів і наголосив на важливості дозволити уряду працювати до завершення терміну його повноважень. Про це він сказав у понеділок у Брюсселі під час конференції "Українські реформи та роль ЄС: як відпустити український економічний потенціал".

Європейський комісар з переговорів щодо розширення та Європейської політики сусідства Йоганнес Ган застеріг Україну від проведення дострокових виборів і наголосив на важливості дозволити уряду працювати до завершення терміну його повноважень. Про це він сказав у понеділок в Брюсселі під час конференції "Українські реформи та роль ЄС: як відпустити український економічний потенціал", передає УНІАН.

"Важливо, щоб цей уряд працював до кінця терміну свого мандату, з європейської сторони немає жодного апетиту до дострокових виборів, тому що будь-яка виборча кампанія призводить до зупинення необхідного процесу реформ", - заявив Ган.

За його словами, в ЄС вважають, що "дуже важливо дати уряду працювати до останнього моменту, а потім мають відбутися вибори у відповідності до звичайних демократичних процедур та правил".

"Після цього, як можна сподіватися, буде продовження цих дуже успішних реформ", - наголосив єврокомісар.

Ган назвав "безпрецедентними" реформаторські зусилля, які робить Україна з 2014 року.

"Це - факт, що Україна зробила за два з половиною роки більше, ніж за двадцять років. Ви повинні розглядати це у часовому проміжку, тому що всі дуже нетерплячі, очікуючи на результати. Я думаю, що досягнуто було багато. І це було зроблено у надзвичайно складних умовах - Росія робить все, що може у своїх силах, щоб підірвати Україну", - заявив він.

Єврокомісар нагадав, що на додаток до незаконної анексії Криму та неперервної війни на Донбасі, Україна "також потерпає від економічної війни".

"Російський економічний бойкот України призвів до втрати 1/3 експорту за одну ніч, що довело економіку близько до колапсу. За підтримки ЄС український уряд зміг повернути ситуацію назад. Прогрес, якого вони досягли, незаперечний", - підкреслив Ган.

Крім того, за його словами, українська влада "важко працює, щоб спрямувати економіку на європейський ринок", чому сприяє застосування поглибленої та всеохопної зони вільної торгівлі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus