Фонд ветеранів війни та учасників АТО створив телеканал "Залп ТВ", а Нацрада видала ліцензію

02.12.2016 08:00

Фонд ветеранів війни та учасників АТО створив телеканал "Залп ТВ", а Нацрада видала ліцензію

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про видачу супутникової ліцензії на мовлення новому телеканалу - "Залп ТВ". Засновником телеканалу є Благодійний фонд ветеранів війни та учасників АТО. Як уточнив член Нацради Сергій Костинський, цей канал буде мовити на супутнику Astra-4A та в українських кабельних мережах.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про видачу супутникової ліцензії на мовлення новому телеканалу - "Залп ТВ".

"Створюється патріотично-інформаційний канал, який буде висвітлювати питання щодо ситуації на сході, проблем, з якими стикаються учасники і ветерани АТО. Буде цикл передач, спрямований на сприяння патріотичному розвитку, висвітлення новітніх розробок в сфері озброєння. Розглядатимуться соціальні питання, юридичної підтримки. Планується створення власних ток-шоу та власного телепродукту з місця подій", - сказав, презентуючи новий телеканал, директор ТОВ "ТРК "Залп ТВ" Максим Кучма, передає "Укрінформ".

Він зазначив, що планується цілодобова трансляція і канал уже готовий розпочати мовлення.

Кучма повідомив також, що засновником телеканалу є Благодійний фонд ветеранів війни та учасників АТО.

Як уточнив у Facebook член Нацради Сергій Костинський, цей канал буде мовити на супутнику Astra-4A та в українських кабельних мережах.

Фонд ветеранів війни та учасників АТО засновано в жовтні 2014 групою ветеранів Збройних Сил України. Серед них є учасники війни в Афганістані та миротворчих операцій. Головний напрямок діяльності – допомога демобілізованим учасникам АТО в адаптації до мирного життя.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus