Леся Цуренко виграла перший матч для збірної України у Fed Cup з Австралією

11.02.2017 18:00

Леся Цуренко виграла перший матч для збірної України у Fed Cup з Австралією

У Харкові завершився перший поєдинок матчу Кубка Федерації Україна-Австралія, в якому Леся Цуренко обіграла Дарину Гаврилову. Суперниці провели на корті 1 годину 16 хвилин і весь цей час повною перевагою володіла наша спортсменка. У першому сеті суперниці на рівних грали до рахунку 2:2, після чого Цуренко виграла чотири гейми поспіль - 6:2.

У Харкові завершився перший поєдинок матчу Кубка Федерації Україна-Австралія, в якому Леся Цуренко обіграла Дарину Гаврилову, сообщает Великий теніс України.

Матч закінчився з рахунком 6:2, 6:3.

Суперниці провели на корті 1 годину 16 хвилин і весь цей час повною перевагою володіла наша спортсменка. У першому сеті суперниці на рівних грали до рахунку 2:2, після чого Цуренко виграла чотири гейми поспіль - 6:2.

Друга партія почалася з того, що Гаврилова зробила брейк і виграла два гейми поспіль. Але, потім Цуренко відповіла п'ятьма геймами поспіль - 5:2.

У кінцівці суперниці обмінялися виграними геймами - 6:3. Таким чином, рахунок у матчі став 1:0 на користь збірної України.

Як повідомлялося, матч Кубка Федерації Україна-Австралія проходить в Харкові 11-12 лютого.

Відзначимо, киянка Леся Цуренко цього тижня посідає 54-е місце в оновленому у понеділок, 6 лютого, рейтингу жіночої тенісної асоціації (WTA).

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links