"Народний фронт" виступає за ухвалення стратегії деокупації і розширення "нормандського формату"

07.02.2017 13:00

"Народний фронт" виступає за ухвалення стратегії деокупації і розширення "нормандського формату"

"До "нормандської четвірки" повинні приєднатися США і Великобританія як гаранти безпеки України за Будапештським меморандумом", - вважає керівник фракції "Народний фронт". Він підкреслив, що його фракція бачить майбутнє України як повноправного члена НАТО, але вважає безвідповідальним те, що до цього часу не призначено постійного представника місії України при НАТО.

У парламентській фракції "Народний фронт" вважають, що президент України повинен подати на затвердження Верховної Ради стратегію звільнення Криму і Донбасу, а "нормандський формат" має бути розширений за рахунок США і Великобританії.

"Фракція "Народний фронт" заявляє про необхідність затвердження стратегії та плану звільнення Криму і Донбасу", - сказав керівник фракції Максим Бурбак з трибуни українського парламенту у вівторок, 7 лютого.

За його словами, президент України повинен дати суспільству стратегічне бачення і представити його Верховній Раді, а парламент повинен затвердити цю стратегію.

Бурбак підкреслив, що покроковий алгоритм деокупації Криму і захоплених агресором територій Донбасу має стати об'єднуючим для всієї державної влади України та національною ідеєю на найближчий час.

"До "нормандської четвірки" повинні приєднатися США і Великобританія як гаранти безпеки України за Будапештським меморандумом", - також вважає керівник фракції "Народний фронт".

Він підкреслив, що його фракція бачить майбутнє України як повноправного члена НАТО, але вважає безвідповідальним те, що до цього часу не призначено постійного представника місії України при НАТО.

Нагадаємо, сьогодні стартувала шоста сесія Верховної Ради.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus

Related Links

Partner Links